Niesprzyjające warunki do jazdy samochodem

Samochód pojechać powinien w każdych warunkach. Jednak podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych potrzebuje on specjalnego przygotowania. Jak to zrobić? Przeczytaj nasz jesienno zimowy poradnik i oszczędź sobie niepotrzebnego stresu.

Ten, kto choć raz jeździł autem jesienią bądź zimą wie, że są to szczególne pory roku. Im starsze i bardziej wysłużone auto, tym większe jest ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Mało tego, nawet nowe auto najwyższej klasy, które zostanie puszczone na żywioł może nie wytrzymać starcia z polską pogodą www.a1-a2-pomoc-drogowa.pl/lowicz. Do wszystkiego trzeba się przygotować. Nie wymaga to nawet wielkiego wysiłku finansowego a raczej terminowości – bo do jesieni i zimy trzeba być gotowym jeszcze zanim chwyci nas mróz. Gotowi? Zapraszamy do lektury!
Jesienne klimaty ostrzegawcze

Złota, polska jesień przyjmuje czasem mało atrakcyjne oblicze. Deszcz, mżawka i poranne mgły nie sprzyjają kierowcom podobno, jak poranne przymrozki. Niejeden kierowca przekonał się już, że zamek w drzwiach przymarznąć może jeszcze na jesień.